HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Merhabalar,

Ders Dünyası Ailesi Olarak

Hoş Geldiniz Diyoruz

Bu site tüm eğitim kademelerini içine alan Okulöncesi, İlkokul, Ortaokul, Ortaöğretim / Lise, Üniversiteye Hazrlık, Üniversite ve Hayat Boyu Öğrenme kademelerinde eğitim ihtiyacına katkı sunmak amacıyla kuruldu.

Söz konusu eğitim kademelerindeki öğretmen, öğrenci, veli, idareci, akademisyen, yayınevi, yazar ve eğitimle ilgili herkes hedef kitlemizi oluşturmaktadır.

Yayınlanmış ve yayına hazır ders kitapları, eğitim araçları, yaprak testleri, deneme sınavları, ders videoları, makaleler, sunular, eğitim haberleri, posterler, sesli ve görüntülü ders anlatımları vb. ile her kademedeki bireylerin, öğrencilerin ve ilgililerin eğitim ihtiyaçlarını karşılanmasına katkıda bulunarak daha geniş perspektiften bakabilmelerini istiyoruz.

Özellikle ders işlenişleri, ders materyallerinin hazırlanması ve bilginin öğrenilmesinde ve eğitimde MÂNÂ-YI İSMÎ yerine MÂNÂ-YI HARFİ’ye göre hareket edilmesini arzu ediyoruz.

Bu konuda MÂNÂ-YI HARFİ NEDİR? MÂNÂ-YI İSMÎ NEDİR? konulu makalemize bakılabilir.

Sloganımız “Eğitim ve Öğretime Farklı Bir Bakış. Kâr Amacı Gütmeyen Ücretsiz Eğitim Sitesi.” şeklindedir.

Sitede yer alan reklam gelirlerinden hem sitenin teknik ve tasarım giderleri, hem de içerik üretilmesi konusunda oluşacak giderler karşılanmaya çalışılacaktır.

Reklam alma politikası olarak; Google, Facebook, YoTube vb. reklamlarının sitemizin içeriğiyle uyumlu olmadıklarını düşündüğümüz için doğrudan reklam almayı tercih ediyoruz. Bu konuda e-posta adresimizle yazışarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm eğitim kademelerindeki ders eğitim ve öğretim materyallerine hem dijital hem de basılı olarak ulaştırmayı hedefliyoruz.

Ayrıca ders dünyası olarak eğitim materyalleri hazırlayanlar ile bu materyallere ihtiyacı olan kullanıcıları bu sitede buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bu arada özel ders almak isteyen öğrenciler ve yetişkinler ile özel ders vermek isteyen öğretmenler ve eğitimcilerin buluştuğu bir merkez olmak istiyoruz.

Bu konuda ilgililerin katkılarını bekliyoruz, dilek ve isteklerini bize ulaştırmasını istiyoruz.

İLETİŞİM

Telefon :

Telefonu doğrudan veya WhatsApp Business üzerinden arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.

+46 73 495 89 01

E-posta:

Çalışmalarınızı, eleştiri, öneri, dilek ve isteklerinizi yukarıdaki telefondan ve WhatsApp Business üzerinden gönderebileceğiniz gibi aşağıdaki e-posta yoluyla da gönderebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz:

dersdunyasi.net@gmail.com

Sosyal Medya

Bizlere aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz.


“HAKKIMIZDA” için bir yanıt

Feel free to comment. Yorum yapmaktan çekinmeyin.